رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
  • کد خبر : ۱۳۳
  • مشاهده :22 views

اولین دو قطبی سازی که مقام معظم رهبری آن را از سر ما دفع کردند، فتنه ۸۸ بود / انقلابی و معیشت/ امنیت و معیشت

به گزارش پایگاه خبری عصر بردسیر؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی محسن زاده در جمع مردم بردسیر با بیان اینکه اولین دو قطبی سازی که مقام معظم رهبری آن را از سر ما دفع کردند، شبه فتنه ۸۸ بود ، گفت: قرار بود فتنه ۸۸ به صورت فتنه الاکبر و بزرگتر از آن دوباره تکرار شود اما مقام معظم رهبری آن را از سر ما دفع کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان بیان داشت: در سال ۸۸ یک رکن فتنه احمدی نژاد و رکن دیگر فتنه خاتمی، موسوی و کروبی بود؛ قرار بود در سال ۹۶ مجددا و بزرگتر از سال ۸۸، فتنه ای با محوریت احمدی نژاد و روحانی انجام شود واین کاملا برنامه ریزی شده بود.
وی با اشاره به قضیه صحبت های احمدی نژاد و مقام معظم رهبری تصریح کرد: رهبری در جلسه ای خصوصی در مسیر راهرو وقتی احمدی نژاد به ایشان گفتند قصد دارم در انتخابات شرکت کنم، معظم له فرمودند هم برای شما و هم برای انقلاب اسلامی مضر است؛ وقتی باز اصرار کرد که نمایندگان ما در شهرستان ها حضور داشته و اعلام کردند که مردم بسیار استقبال می کنند، باز ایشان فرمودند مردم رو توجیه کنید که احمدی نژاد نمی آید.
حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده عنوان کرد: احمدی نژاد توجهی نکرد وسفر گلستان رو انجام داد و رهبر انقلاب رو واداشت تا رسما موضوع را اعلام کنند که ایشان در جلسه درس خارج فرمودند فلانی آمد پیش من و این شد؛ بعضی گفتند چرا رسما و پشت بلندگو اعلام نکردند، این هم رسما و پشت بلندگو که حضور در انتخابات هم برای شما مضر است هم برای انقلاب اسلامی؛ و بعد از این ماجرا احمدی نژاد نامه داد که در انتخابات شرکت نمی کنم.
این مقام مسئول با بیان اینکه قرار بود دو لشکر بزرگ در کشور و به ویژه در تهران روبروی هم قرار گیرند، به دو قطبی سازی انقلابی و معیشت اشاره کرد و اذعان داشت: ادعا می کنند می خواهیم مشکل شما را حل کنیم اما انقلابی ها نمی گذارند؛ اگر با کدخدا باشیم مشکلات حل می شود.
وی افزود: ایران ده سال با ۵ کشور مذاکره کرد؛ تاسیسات هسته ای و اقتصاد را پیش بردیم، تحریم هارو دور زدیم، رشد فزاینده علمی، فراتکنولوژی و همچنین اقتدار بازدارنده در برابر دشمن داشتیم، و اقتدار بازدارنده در برابر دشمن رو هم داشتیم اما آقایان گفتند که آمریکا کدخدای جهان است و بدون اجازه کدخدا نتیجه نمی گیریم.
حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده ابراز کرد: لذا ۵ کشور به ۵+۱ تبدیل شد؛ سه و نیم سال مذاکره کردند و سرانجام برجام را امضا کردند، تبریک گفتند و نامه برای مقام معظم رهبری فرستادند که معظم له فرمودند چه تبریکی؟ هنوز اتفاقی نیفتاده است؛ ایشان ۹ اشکال را برای دولت فرستادند و هشدار دادند اصلاح کرده و راه نفوذ دشمن را ببندید، اما چه شد؟
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان ادامه داد: امروز ظریف به کنگره رفته و می گوید اشتباه کردیم، نباید به امریکا و جان کری اعتماد می کردیم؛ سوال این است مگر نمی گفتید آنها قابل اعتمادند؟ مگر نگفتید امضایشان سند است؟ پس چه شد؟ شما که هست و بود مردم رو به پای گاوچران ها ریختید.
وی با اشاره به خسارتی که به نیروگاه فردو وارد شد، گفت: امکان بازیابی و برگشت به قبل از برجام تا ۱۰ الی ۱۵ سال اصلا وجود ندارد.
حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده با اشاره به دوقطبی سازی سوم به عنوان دو قطبی سازی امنیت و معیشت تصریح کرد: برخی ادعا دارند ما به دنبال معیشت مردم هستیم اما پاسدارها و ارتشی ها نمی گذارند چرا که ما هر چه بودجه هست، خرج امنیت، نظامی و انتظامی می کنیم و اگر بودجه آنها را بگیریم، مملکت و معیشت مردم سروسامان می گیرد.
این مقام مسئول با بیان اینکه بزرگترین تیم حفاظتی مربوط به آقای هاشمی رفسنجانی است که حدود دویست و خورده ای نفر محافظ دارد، تاکید کرد: اگر راست می گویید یک روز از منزل تا میدان انقلاب بدون محافظ بیایید بعد بگویند که این همه بودجه خرجشان نکنید.
وی اظهار داشت: اگر این نیروهای امنیتی ولایی و انقلابی نبودند، این همه پیشرفت نداشتیم؛ چه کسی در سیستم هسته ای کشور فعال است؛ چه کسانی سلول های بنیادین رو ایجاد کردند؟ اختراعات وزارت دفاع ما که ارتشی ها هستند، در دنیا خودنمایی و پیشتازی میکنند و در ۳۴ رشته فراتکنولوژی جزء ۱۰ کشور برتر دنیا هسند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان در پایان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تاکید داشتند ۹ دی ، اربعین انقلاب اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: عاشورا و امام حسین (ع) را اربعین حفظ کرده و انقلاب اسلامی را ۹ دی حفظ کرده است، بعضی می گویند در سالن همایش ها را برگزار کنید اما بدانید که در ملاء عام باید از انقلاب دفاع کرد و در روز ۹ دی این اتفاق خواهد افتاد وهمه توطئه های دشمن برملا خواهد شد.

انتهای پیام.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه